OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Dita Vávrová

Již několik let s úžasem objevuji, s čím vším náš zrak souvisí a získávám nový náhled na svět. Otvírání zraku vnitřního i vnějšího se stalo mou životní filozofií a cestou.

Vidím, jakou úlohu a moc mají v našich životech myšlenky, slova a činy. Ve vztazích s ostatními lidmi se učím vnímat, jak jemné jsou hranice manipulace. Kdy jsme ještě „na svém hřišti“ a kdy už překračujeme čáru. Vidím hry, které spolu hrajeme. Vidím role, do kterých se stavíme. Vidím pokřivenost, se kterou zacházíme sami se sebou i s ostatními. Vidím, jak si ta pokřivení vzájemně zrcadlíme. Učím se stále více vidět a vnímat celou svou bytostí.
 
Stále si zlepšuji svůj zrak na všech úrovních. Nespěchám. Již vím a sama na sobě pozoruji, že za všemi nejasnostmi a nezřetelnostmi, které mi můj zrak "ukazuje", se skrývají naše nevyřešená témata. A tak jak pracuji na zlepšení mého zraku se jednotlivá témata postupně odkrývají, a naopak jak je postupně odkrývám a zpracovávám , zlepšuje se můj zrak Je to cesta. A každé zlepšení je už trvalé. Protože došlo k pochopení a nápravě. A vše v našich životech má svůj čas a své místo.
 
To vše žiji, to vše předávám svým klientům na kurzech, při terapiích i individuálních konzultacích. Chcete-li se vydat na dobrodružnou výpravu do svého nitra, otevřít své oči ještě jednou a změnit své nahlížení na sebe i na okolní svět, budu se na  Vás těšit.     
       
Vzdělání:
9/1985 – 1/1988 Gymnázíum, Praha 9, Litoměřická 726/17
2/1998 – 6/1989 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
1995 – Kosmetický kurz, Artiris, pod vedením prof. MUDr. Věry Rozsívalové DrSc. a Aleny Galarasové
1997 – Vizážistický kurz, Coseva Image
1999 – Odborné školení na metodu speciálního ošetření očního okolí, u Věry Feřtekové
2004 – 2006 – Institut aromaterapie – titul Odborný aromaterapeut
2005, 2006, 2007 – Postgraduál Institutu aromaterapie -Sebepoznání jako cesta k lepší terapeutické práci I., II. III
2013 – Spirituální aromaterapie; Čakrová masáž; Shirodara
2017 – Lektorský výcvik v metodě Přirozeného zlepšování zraku ( založeno na Batesově metodě v podání Meira Schnidera, Petera Ruitera, Almuth Klemm a dalších učitelů NVI ) u naší přední odbornice Hany Maslowské.